Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi          Yeni Arşiv
 

CHP İL BAŞKANINI DATÇA DELEGESİNİN OYLARI BELİRLEDİ. - Yarımadanın Sesi
   
 CHP İL BAŞKANINI DATÇA DELEGESİNİN OYLARI BELİRLEDİ.

CHP İL BAŞKANINI DATÇA DELEGESİNİN OYLARI BELİRLEDİ.
 Yazı Boyutu

 Tarih : 12.06.2012 - 09:35:28 


Y.Sesi : Muğla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla il kongresi, büyük çekişme ve heyecana sahne oldu.


CHP İL BAŞKANINI DATÇA DELEGESİNİN OYLARI BELİRLEDİ.
MUĞLA CHP'DE ÖZTÜRK DÖNEMİ
Y.Sesi : Muğla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla il kongresi, büyük çekişme ve heyecana sahne oldu. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Mustafa Öztürk ile Dr. Ali Arslan'ın il başkanı olabilmek için yarıştığı kongrede, kullanılan 593 oyun 310'unu alan Mustafa Öztürk, Muğla CHP'nin yeni İl Başkanı seçildi. Diğer aday Dr. Ali Arslan ise, 282 oyda kaldı.
Datça'dan kongreye katılarak Mustafa Öztürk'ü destekleyen 15 il delegesinin oyları da kongrede önemli rol oynadı. Datça delegesi, aday Dr. Ali Arslan'a destek verse idi Mustafa Öztürk 2 oyla kongreyi kaybedecekti. Kendisini destekleyen Datça delegesinin oylarıyla yeni il başkanlığına seçilen Öztürk seçimi 28 oy fark ile kazanmış oldu.
Timur Kabaklarlı'nın başkanlığındaki Datça il delegasyonununda destek verdiği Mustafa Öztürk'ün listesinden Hayriye Balkan İl Yönetim Kuruluna seçilirken Datça üyesi Mustafa Öztürk Kurultay delegesi, İsmet Yılmaz'da yedek disiplin kurulu üyesi seçildi.
CHP 34. Olağan İl Kongresi Pazar günü yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'ndeki il kongresine, CHP Genel başkan Yardımcısı Faik Öztrak, CHP Muğla Milletvekilleri Tolga Çandar, Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, İl Başkanı Murat Tevfik ülkü, Merkez İlçe Başkanı Bahattin Gümüş, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, Maden-İş Yatağan Şube Başkanı Süleyman Girgin, ilçe ve belde belediye başkanları, dönemin milletvekili ve belediye başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve delegeler katıldı. Datça'dan da katılımın geniş olduğu kongreye Datça CHP İl Delegasyonunun yanı sıra Belediye Başkanı Şener Tokcan'da kongreye katılanlar arasındaydı.
Sonucun açıklanmasının ardından Öztürk ve Arslan birlikte salondakileri selamlarken, Öztürk, “Biz Ali Arslan ile çocukluk arkadaşıyız, aynı mahallede büyüdük. Burada kazanan kaybeden yok. Burada CHP kazanmıştır” diyerek, delegelere teşekkür etti.
YÖNETİM KURULU VE KURULTAY DELEGELERİ:Mustafa Öztürk'ün yönetim kurulu ve kurultay delege listesi şu isimlerden oluştu: “Ali Genek (Emekli Orman Yüksek Mühendisi), Saadettin Ünsal (Turizm İşletmecisi) M. Tevfik Ünlü (Mali Müşavir), Gülgün Keyf (Emekli Memur), Şükran Gider (Emekli Hemşire), Neriman Seçer (Emekli Öğretmen), Münevver Başaran (Emekli Memur), Filiz Tursun (Emekli Öğretmen), Hayriye Balkan (Emekli Polis), Aslı Öztürk (Satış Temsilcisi), Azmi Cihangir Aygın (İnşaat Mühendisi), Halil İbrahim Saguş (Mali Müşavir), R.Kerem Doğu (Emlak Danışmanı), Mehmet Kara (Sigortacı), Hasan Balı (Serbest Meslek), Ali Alper (Turizm İşletmecisi), Ulaş Dural (Mimar), Hakan Ünsal (İnşaat Yüksek Mühendisi), Suat Özbek (Avukat), Utku Yılmaz (Turizm İşletmecisi).”Kurultay delegeleri: “Ali Acar, Sinem Ataçocuğu, Emrah Doğu, Sühra Dönmez, Canan Ercan, Deniz Koca, Mehmet Oktay, Nesrin özalın, Okan Özsu, Mustafa Öztürk (Hacı oğlu), Mustafa Öztürk (Mehmet oğlu), Hüseyin Sazaklıoğlu.”     Editör :  Yarımadanın Sesi

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 10 Puan Verildi
 Kaynak :  Yarımadanın Sesi

 Kategori  Siyaset

1811 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 1 )   

 Mehmet Keza KUNDAKÇI

12.06.2012 11:41:32 

  Kongreye LİMON damgası

Cevapla


KONGREYE önemli bir damga da ORTACA TURUNÇGİL ÜRETİCLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI OLARAK SAYIN DİVAN BAŞKANI CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI FAİK ÖZTRAK'a GÖNDERDİĞİM LİMON'dur DİYE DÜŞÜNÜYORUM,SAYIN ÖZTRAK'ın DA BUNUN LA İLGİLİ BELİRTTTİĞİ ÜRETİCİNİN HALİNİN PERİŞAN OLMASI,yılbaşında 20 kuruşa satılamayan ve parası alınamayan (dolandırılan...) LİMON'un bugün 3-4 TL'ye satılması,arada kazananların bir kez daha göz önüne konması ve ÇİFTÇİYİ 5-6 AY BU TEFECİ DÜZENİNE KARŞI KORUYAMAYAN İKTİDARA seslenilmiştir ve bu da önemli bri DAMGA VUMRUŞTUR KONGREYE,SELAM VE SAYGILARIMLA-MEHMET KEZA KUNDAKÇI


İp Adresi Kayıtlı   

Sayfa  

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Köşe Yazıları

Ali Geremeli

Ali Geremeli ¬
DATÇA CHP ÖRGÜTÜ TRUVA ATI GİBİ

Gürbüz Evren

Gürbüz Evren ¬
Veda yazısı

Cengiz Karaköse

Cengiz Karaköse ¬
Bu son sayımız! Benim de son yazım!

Yekta Kolcu

Yekta Kolcu ¬
VEDA EDERKEN
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 Takvim

Ağustos 2016

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 8
 Bugün : 266
 Dün : 621
 Toplam : 1169108
 Ip No : 54.80.154.132
     

 
 Son Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.
 
 Popüler Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 2.9359 2.9412
  Euro 2.9253 2.9446
 
 Hava DurumuYeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel (71 %)

İdare Eder (14 %)

Kötü (14 %)

Kararsızım (0 %)


7 - OY
( Sonuçlar )
PageRank Checker


Güncel | Siyaset | Köşe Yazısı | Spor | Resmi İlan | Sağlık | Önemli Telefonlar |